Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  KG ChatKG Chat  KG Online OyunlarKG Online Oyunlar  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

msn hack yöntemi(kendim buldum)

3 posters
YazarMesaj
Dexter
Admin
Dexter

msn hack yöntemi(kendim buldum) Empty
MesajKonu: msn hack yöntemi(kendim buldum)   msn hack yöntemi(kendim buldum) Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 7:04 pm

Önce Destek@hotmail.com diye bir msn adresi alın(yada benzeri bişi) sonra hacklemek istediğiniz kişiye... Sayın hotmail kullanıcısı, hesabınızda oluşan, zaman aşımı ve multi hesap girişimlerinden dolayı hotmail adresinizin, Tehlikede olduğunu düşünüyoruz.Lütfen şifre bilgilerinizi destek@hotmail.com adresine gönderin.
Teşekkürler
Hotmail Destek Ekibi

Nasıl ama?????
http://kralgeyik.tk
sanalalemdumani
ADMİN
ADMİN
sanalalemdumani

MesajKonu: Geri: msn hack yöntemi(kendim buldum)   msn hack yöntemi(kendim buldum) Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 10:57 pm

ohoooooooo kimse yemyor artık bunlari Very Happy
deja_vu

deja_vu

MesajKonu: Geri: msn hack yöntemi(kendim buldum)   msn hack yöntemi(kendim buldum) Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 11:09 pm

arkadaşlar ciddi anlamda hack bilgileri vermek bu tür sitelerde son zamanlarda moda ancak yanlış kişilerin eline geçiyor bu yüzden korunma yöntemleriyle insanları bilgilendirmek daha akıllıca olur diye düşünüyorum yani son zamanlardaki tehditler ve korunma yolları bu konuda bilgi edindiğimde en kısa zamanda sizlerle paylaşıcam.
sanalalemdumani
ADMİN
ADMİN
sanalalemdumani

MesajKonu: Geri: msn hack yöntemi(kendim buldum)   msn hack yöntemi(kendim buldum) Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 11:26 pm

ya arakdaslar sunu bilin bir hacker eger birseyi yapmak isterse mutlaka yapar bende az cok urasıyorum ya bu işler artık cok kolay internette biraz dolasın sizde bulursunuz yani artık korunma yolu yok cok basit işler bunlar yapmayın etmeyin ama eger korunmak istiyorsanız sizde hackerlik orenin anlarsınız nasi korunacagını yani hiç birşey yapamayacagınızı Very Happy
deja_vu

deja_vu

MesajKonu: Geri: msn hack yöntemi(kendim buldum)   msn hack yöntemi(kendim buldum) Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 12:31 am

alpi öyle deyip de moralini bozma milletin Very Happy herşeyin bi bozanı varsa yapanı da mutlaka vardır!!! o yüzden antivirüs ile hastalığı yoketmek gibi düşün!!
sanalalemdumani
ADMİN
ADMİN
sanalalemdumani

MesajKonu: Geri: msn hack yöntemi(kendim buldum)   msn hack yöntemi(kendim buldum) Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 12:41 am

ya gozde bu işler cok basit sen ban resim atarken bile ben senin sifreni oreneilirim ayda Ipni bilsem anında 10 dakkada seni göcertebilirim msn hack artık cocuk oyuncagı artık bunları astık biz Very Happy simdi ben site hackleriyle urasıyorum
Dexter
Admin
Dexter

MesajKonu: Geri: msn hack yöntemi(kendim buldum)   msn hack yöntemi(kendim buldum) Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 3:50 pm

Bencede hackden çok, korunma yollarını öğrenmeliyiz.. Fakat ADMİN'in söyledikleride yanlış değil.. en büyük Savunma Saldırıdır Very Happy Benim buraya böyle bir konu açış sebabim.. maksat makara olsun, paylaşım olsun...
http://kralgeyik.tk

msn hack yöntemi(kendim buldum)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-