Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  KG ChatKG Chat  KG Online OyunlarKG Online Oyunlar  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayalinizdeki proje?

3 posters
YazarMesaj
Dexter
Admin
Dexter

Hayalinizdeki proje? Empty
MesajKonu: Hayalinizdeki proje?   Hayalinizdeki proje? Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 6:31 pm

Ewet arkadaşlar.. Hayalinizdeki proje nedir?? Ben topluma ve türk milletine çok faydalı olabilecek bir şey düşündüm.. Mıknatısın itme enerjisiyle çalışan bir akü... Ve bu sayede elektrik üretiyor.. Yakında proje hazırlama dersinde bunu yapıcam.. Çizimleri gönderirim! flower
http://kralgeyik.tk
sanalalemdumani
ADMİN
ADMİN
sanalalemdumani

MesajKonu: Geri: Hayalinizdeki proje?   Hayalinizdeki proje? Icon_minitimePtsi Kas. 19, 2007 5:30 pm

Bende eski sevgililer için bi icat arıyorum ama onları geri getirecek bişi yok Very Happy gene yanlız kaldık
Dexter
Admin
Dexter

MesajKonu: Geri: Hayalinizdeki proje?   Hayalinizdeki proje? Icon_minitimePtsi Kas. 19, 2007 7:36 pm

Sen bu sevgili işinden baya dertlisin Very Happy Şu anonim bölümüne modere edeyim seni Very Happy sabit msj yazarsın kendin için Very Happy:D
http://kralgeyik.tk
sanalalemdumani
ADMİN
ADMİN
sanalalemdumani

MesajKonu: Geri: Hayalinizdeki proje?   Hayalinizdeki proje? Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 10:27 pm

nereye istersen yap kanka biz her yere paylasım yaparız Very Happy
sanalalemdumani
ADMİN
ADMİN
sanalalemdumani

MesajKonu: Geri: Hayalinizdeki proje?   Hayalinizdeki proje? Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 10:28 pm

kalbime gömerim osamannnnnnnnn unutupta silerim osaman alttarafi ask buda işte ............ Very Happy
Gitarist
WhoEverAreYou
WhoEverAreYou
Gitarist

MesajKonu: Geri: Hayalinizdeki proje?   Hayalinizdeki proje? Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 12:44 am

benim dusuncem ilerideki hayata yonelik halk dilinde sara olarak bilinen epilepsi rahatsızlıgına karsı ben hastanınnöbet gecirdiği esnada bunun manyetik dalgalarla hasta yakınlarının cep telefonu saat gibi her zaman yanında bulundurduğu cihazlara bildirmesini isterim bunuda geleceğe yonelik bir hipotez olrak gorulmesini isterim .....GİTARİST.....(Allah kimseye gostermesin)

Hayalinizdeki proje?
1 sayfadaki 1 sayfası